HairShop.mk

ICE CREAM PRO-AGE TREATMENT 100ml

1,200.00 ден

Идеален третман за реструктуирање на оштетена, измачена и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Третман за реструктуирање на оштетена коса со масло од арган.
Специфичната синергија на неговите ботанички активни состојки, јојоба масло и сончоглед обезбедуваат ефикасно анти-старосно дејство. Ја штити  косата од слободни радикали, ја хидрира, ја храни и ја остава косата свиленкасто мека без да ја натежне.
Идеале третман за оштетена, измачена и безживотна коса.
Се нанесува мала количина со рацете и се остава да се исуши.
Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.