HairShop.mk

ICE CREAM PRO-BLONDE CONDITIONER 300ml

590.00 ден

Идеален кондиционер за плава, бланширана и шатирана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Идеален за плава, бланширана или шатирана коса.
Ја прави косата сјајна, го зголемува интензитетот на бојата и бланшот и го елеминира несаканиот жолт рефлекс. Специјална формула збогатена со колаген и виолетови микро-пигменти. Ја остава косата мека на допир и видливо здрава.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.