HairShop.mk

ICE CREAM PRO-BLONDE SHAMPOO 300ml

590.00 ден

Идеален шампон за плава, бланширана или шатирана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Идеален шампон за плава, бланширана или шатирана коса.
Ја прави косата сјајна, го зголемува интензитетот на бојата и бланшот и го елеминира несаканиот жолт рефлекс. Специјална формула збогатена со колаген и виолетови микро-пигменти. Ја остава косата мека на допир и видливо здрава.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.