HairShop.mk

ICE CREAM RESTRUCTURING SERUM 100ml

990.00 ден

Реструктуирачки серум за коса со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Инстант реструктуирачки серум со кератин, идеален за сува, боена и хемиски третирана коса. Ја смирува косата и ја прави свиленкасто мека и сјајна. Збогатен со хијалуронска киселина и керамиди, ги реконструира микро фрактурите и другите несовршености на структурата на косата со тоа што ги обвиткува кутикулите со заштитен слој и ја остава косата деисциплинирана и ја контролира влажноста на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.