HairShop.mk

ICE CREAM SHE CARE RECONSTRUCTOR MASK 1000ml

1,090.00 ден

Интензивна маска за длабока реконструкција на сува и оштетена коса од интензивни хемиски третмани, често фенирање и агресивни надворешни влијанија.

Категорија: , таг

Опис

Интензивна маска за длабока реконструкција на сува и оштетена коса од интензивни хемиски третмани, често фенирање и агресивни надворешни влијанија.
Нејзината посебна формула е без сулфат и парабен, заснована на матични клетки од грозје, кератин и масло од памук. Ефикасно ја храни, ја обновува, и ја враќа еластичноста и мекоста и ја прави косата извондредно свиленкаста и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.