HairShop.mk

ICE CREAM SHE CARE RECONSTRUCTOR SHAMPOO 300ml

650.00 ден

Шампон наменет за хемиски третирана коса од интензивни третмани и често фенирање.

Категорија: , таг

Опис

Шампон наменет за хемиски третирана коса од интензивни третмани и често фенирање.
Неговата посебна формула, ултра нежна и реконтруктуивна, заснована на матични клетни од грозје, кератин и масло од памук, нежно ја чисти оштетената и кршлива коса со интензивно, длабоко ревитализирачко дејство.
На косата и  дава моментална хидратација, мекот и сјај без да ја натежне.
Не содржи султати и парабени.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.