HairShop.mk

ICE CREAM SHE CARE RECONSTRUCTOR SPRAY 200ml

990.00 ден

Спреј за обнова на сува и оштетена коса од интензивни хемиски третмани, често фенирање и агресивни надворешни влијанија.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за обнова на сува и оштетена коса од интензивни хемиски третмани, често фенирање и агресивни надворешни влијанија.
Неговата посебна формула заснована на матични клетки од грозје, кератин и масло од памук, продира веднаш во кортексот на косата и ја обовува внатрешната структура.
Маслото од памук обезбедува ефикасно дејство за омекнување на косата.
Сихергијата на неговите активни состојки ја враќаат силата, виталноста на косата, заштитувајќи ја бојата.
Се нанесува прамен по прамен на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5 минути на топло и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.