HairShop.mk

ICE CREAM SOS INSTANT DETANGLER 200ml

500.00 ден

Крема за моментално расчешлување на коса.

Категорија: , таг

Опис

Крема за моментално расчешлување на коса.
Моментално ги отплеткува дури и најзаплетканите влакна и ја остава косата сјајна и мека.
Нејзиата формула допринесува косата да зајакне и да се бори против кршливост и расцветани врвови.
Активни состојки:
Церамид, пантенол и протеини од свила.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се расчешлува и се суши. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.