HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN CRYSTAL BEAUTY 100ml

790.00 ден

Течни кристали за свиленкаст сјај на косата.

Категорија: , таг

Опис

Ја затвора кутикулата на влакното и ја измазнува површината на влакното со што и дава на косата неверојатен свиленкаст сјај и ја прави природно сјајна и уникатно мека.
Се препорачува за коса оштетена од прекумерни хемиски третмани.
Се нанесуваат неколку капки на сува и чиста коса.
Се користи и како превентивен препарат пред пеглање на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.