HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN EXTRA MOUSSE 400ml

920.00 ден

Пена за коса со екстра јачина.

Категорија: , таг

Опис

Ја фиксира косата, обвиткувајќи го влакното со заштитен слој, ја хидрира косата и ја враќа еластичноста и со тоа овозможува максимална флексибилност на влакното за правење на фризури.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.