HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN ILLUMINATOR 150ml

790.00 ден

Спреј за екстра сјаен завршеток на стајлингот.

Категорија: , таг

Опис

Спреј со екстремен сјај.
Ултра лесна, не-мрсна, нелеплива формула која ја остава косата извондредно сјајна без да ја натежне.
Елеминира фриз со ефикасно антистатичко дејство, заштитувајќи ја косата од влажност и надворешни штетни влијанија.
Се прска на влажна коса пред стилизирање, или на сува коса за сјајна и здрава завршница на стајлингот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.