HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN OIL NO OIL 200ml

750.00 ден

Течност за природен изглед, дефинирање и истакнување на кадрици.

Категорија: , таг

Опис

Течност за измазнување на таласаста и кадрава коса, која го прави влакното меко и му дава полн сјај.
Идеална течност за дефинирање и намалување на  волуменот кај брановидна и кадрава
коса. Ја остава косата свиленкаста, мека и полна со сјај.
Ефективно дејство против фриз.
За природен ефект се нанесува на миена и малку влажна коса, а за добивање на фризура со влажен изглед се нанесува на сува коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.