HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN VOLUME MOUSSE 400ml

850.00 ден

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.
Го обвиткува влакното со заштитен слој, ја храни и хидрира коса, и ја враќа еластичноста и ја става мека, свиленкаста и полна со волумен без да ја натежне.
Не остава траги и може лесно да се чешла.
Се нанесува на влажна и чиста коса, се расчешлува и се стилизира.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.