HairShop.mk

ICE CREAM STYLE-IN VOLUME SPRAY 200ml

790.00 ден

Идеален спреј за волумен кај слаба и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален спреј за волумен кај слаба и безживотна коса.
Спрејот  гарантира задржување на волуменот од коренот се до врвовите за флексибилен стајлинг .
Ја враќа еластичноста на косата, го обвиткува влакното со заштитен отпорен и еластичен филм и ја остава косата мека, сјајна и полна со волумен.
Се нанесува на влажна коса со директно прскање во коренот, се расчешлува и се стилизира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.