HairShop.mk

ICE CREAM VELVET KERATIN CREAM (100ml)

870.00 ден

Крема за коса со кератин која спречува појава на расцветани врвови и ги обновува веќе постоечките.

Категорија: , таг

Опис

Реструктуивен третман со кератин за коса со расцветани врвови.
Идеална за оштетена и третирана коса со заштитна мембрана на кутикулите, ја дисциплинира косата и ги контролира кадриците.
Делува за спречување на појава на расцветани врвови и ги обновува веќе расцветаните врвови и ја остава косата мека и сјајна. Кремата лесно се апсорбира и не се наталожува на косата.
Мала количина од кремата се нанесува на влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.