HairShop.mk

ICE CREAM VOLUME CONDITIONER 300ml

590.00 ден

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин, лесно ја расчешлува косата, ја остава лесна и ја прави полна со волумен од коренот и ја подобрува структурата на влакното.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.