HairShop.mk

ICE CREAM VOLUME ONE 15 IN 1 SPRAY 200ml

950.00 ден

15 во 1 спреј за волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Идеален производ за добивање на волумен , кој нуди 15 продобивки за мек, лесен и природен стил. Особено погоден е за внесување виталност и подршка на безживотна и слаба коса. Го реструктуира влакното на косата постепено зголемувајќи го волуменот, ја покрива површината на косата со невидлив заштитен филм, зајакнувајќи ја јачината и дебелината на влакното, ја фиксира косата со мек, лесен и природен изглед.
Го зголемува волуменот, ја остава косата еластична, мека и сјајна, Ја реструктуира и зајакнува, го ревитализира вланото, ја штити косата од топлина и ефикасно се бори против кршливоста на косата.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира по желба, не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.