HairShop.mk

IMEL ARGAN OIL NAIR SERUM 125ml

650.00 ден

Серум за сува, оштетена и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Ја враќа косата во нејзината природна состојба, ја навлажнува и и дава сјај. Помага во раздвојување на косата. Од првото нанесување косата е посјајна, здрава и мека, без трага од маснотија
Се ставаат на раце 2-3 капки, се тријат рацете и се нанесува серумот на косата. Може да се нанесува и на сува и на влажна коса. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.