HairShop.mk

IMEL ARGAN OIL SHAMPOO 1000ml

780.00 ден

Шампон за сува, оштетена и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампонот содржи масло од арган кое обезбедува совржена нега на скалпот.
Ја чисти косата нежно и ефикасно, поради својата формула ја хидрира и реконстуира косата.
Конечен резултат: Сјајна и здрава коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.