HairShop.mk

IMEL CAVIAR BLACK HAIR SERUM 125ml

650.00 ден

Серум за третман на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Серум за третман на многу оштетена коса и коса која била изложена на третмани за зајакнување со кератин и арган.
Збогатен со хидролизирана свила, хидролизиран кератин, екстракт од кавиар и  ферментиран екстракт од корен од ротквица.
Се ставаат на раце  3-4 капки, се тријат рацете и се нанесува серумот на коса. Може да се нанесе на сува или влажна коса, особено на врвовите на косата. Серумот нема потреба од измивање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.