HairShop.mk

IMEL CAVIAR BLACK MASK 1000ml

990.00 ден

Маска за третман на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за третман на многу оштетена коса и коса која е изложувана на третмани за зајакнување со кератин и арган.
Збогатена со хидролизирана свила, хидролизиран кератин, екстракт од кавиар и ферментиран филтрат од корен од ротквица.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.