HairShop.mk

IMEL HYALURONIC SHAMPOO 1000ml

990.00 ден

Шампон за коса со хиалуронска киселина, кератин, витамин Е и хидролизирани протеини од пченица.

Категорија: , таг

Опис

Хиалуронскиот шампон чисти без тоа да ја извади влагата од влакното. Ја зајакнува сувата или оштетената коса, ја хидрира и помладува косата, оставајќи ја притоа со подобрена структура и здрав сјај. Видливи резултати уште од првата употреба. Идеален за подмладување на оштетена коса, досадна и безживотна коса која ја изгубила својата виталност.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.