HairShop.mk

IMEL KERATIN INFUSION CONDITIONER 1000ml

990.00 ден

Кондиционер за хидратација и обновување на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за хидратација, заштита и длабинско обновување на оштетена коса.
Imel Keratin Infusion кондиционер за силна хидратација кој ја заштитува и онбновува косата во подлабоките слоеви.
Инфузиран е со хидролизиран кератин за да го намали ефектот на нескротлива коса, овој балзам нежно ја измазнува и ја прави косата мека и ревитализирана со неверојатен сјај.
Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и коса третирана со кератин.
Без НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.