HairShop.mk

IMEL KERATIN INFUSION – HAIR SERUM 125ml

650.00 ден

ImeL Keratin Infusion Серум за коса 125ml

Категорија: , таг

Опис

ImeL Keratin Infusion Hair Serum инфузиран е со кератински амино киселини ја зајкнува и реконструира кршливата коса. Го намалува ефектот на нескротлива коса, ги разбива јазлите и ја остава косата со мека структура и дополнителен сјај. Составен е од немасна формула. Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и кератински третирана коса.

БЕЗ НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.