HairShop.mk

IMEL KERATIN INFUSION MASK 1000ml

990.00 ден

Маска за ултимативен третман за хидрирање и обновување на коса.

Категорија: , таг

Опис

Imel Keratin Infusion маска за ултимативен третман за хидрирање и обновување на коса. Оваа луксузна маска содржи интензивни состојки за кондиционирање и хидролизиран кератин за поздрава, посилна и посјајна коса.  Се прeпорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и коса третирана со кератин.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.