HairShop.mk

IMEL MACADAMIA OIL HAIR SERUM 125ml

650.00 ден

Серум кој ја враќа косата во нејзината природна состојба, ја навлажнува и и дава сјај.

Категорија: , таг

Опис

Ја враќа косата во нејзината природна состојба, ја навлажнува и и дава сјај. Помага во раздвојувањето на косата. Од првото нанесување косата е посјајна, здрава, мека и без трага од маснотија.

Употреба: Се ставаат на раце 2-3 капки, се тријат рацете и серумот се нанесува на косата. Може да се нанесе на сува или влажна коса, особено на врвовите на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.