HairShop.mk

IMEL MACADAMIA OIL SHAMPOO 1000ml

780.00 ден

Шампон за фарбана  и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кератинот ја обновува оштетената коса, додека маслото од макадамија продира о кутикулата на влакното и притоа ја зголемува еластичноста и јачината на косата.
Дополнително ја штити косата од топлина.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.