HairShop.mk

IMEL PURE GOLD HAIR MASK 1000мл

1,450.00 ден

Маска за сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Imel Pure Gold маската за коса многу брзо ја омекнува, измазнува и ревитализира оштетената и сува коса. Збогатена е со злато, свила и кератин за да ја зајакне и подмлади косата. Го спречува расцепувањето на крајот на влакното. Уште од првата употреба, косата е помазна, поздрава и посјајна. Без ефект на “тешка” коса.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.