HairShop.mk

IMEL PURE GOLD HAIR SERUM 300мл

1,450.00 ден

Imel Pure Gold серумот ја трансформира косата во свилено совршеноство.

Категорија: , таг

Опис

Imel Pure Gold серумот ја трансформира косата во свилено совршеноство.
Кадифената формула со злато, свила и кератин навлегува длабоко во внатрешноста на влакното, ја хидрира, измазнува косата и го остранува frizz ефектот.
Дизајниран е со не-масна формула.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.