HairShop.mk

IMEL TONIC HAIR AMPOULES 1x10ml

150.00 ден

Ампулата дава  моментални резултати  и вашата коса ќе добие сјај и здрав изглед.

Категорија: , таг

Опис

Оваа ампула за коса го подржува нивниот корисен ефект врз составот со микронутриенти, кој работи како катализатор за создавање на коса, како и Capillisi, кој содржи органски силикон, кој помага да се зајакне косата. Дополнително оваа ампула содржи никотинамид и пантенол, кои се есенцијални витамини за здравјето и растот на косата.
Со користење на ампулите резултатите се моментални и вашата коса ќе добие сјај и здрав изглед.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.