HairShop.mk

Inebrya Bionic Color 8/0 – Light Blonde 100ml

450.00 ден

Inebrya Bionic Color – Фарба за коса без амонијак.

Опис

Inebrya Bionic Color е иновативна професионална фарба за коса без амонијак и парафенилендиамин (pPD), која ги комбинира козметичките и кондиционерските својства на колагенот со осветлувачките и ревитализирачките придобивки на Sapphire Micro-кристалите за тотални, чисти, униформни и заштитени резултати на боја. Реструктуираните квалитети на Кератин заедно со негувањето и омекнувачките својства на памучно масло изведуваат вистинско регенерирачко дејство за време боењето на косата.
Гарантираат 100% покривност на седи влакна со богати, интензивни и брилијантни бои, кои во целост ја почитуваат и структурата на косата и рамнотежата на скалпот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.