HairShop.mk

INEBRYA BLACK PEPPER IRON MASK 250ml

720.00 ден

Маска што не се измива со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Маска со термална заштита.
Зајакнувачка и хидрирачка маска која ја  храни, заштитува и хидрира косата.
Ја потхранува косата, го пополува влакното и формира заштитен слој околу влакното со што ја штити косата од топлина.
Ја остава косата мека, сјајна и полна со живот.
Идеална и за плава, руса, сува и оштетена коса.
97% природна . Не содржи сулфати, парабени и парафини.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути.
Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.