HairShop.mk

INEBRYA BLACK PEPPER IRON SHAMPOO 300ml

720.00 ден

Шампон со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со термална заштита.
Зајакнувачкии хидрирачки шампон кој ја чисти, храни, заштитува и хидрира косата.
Ја остава косата мека, сјајна и полна со живот.
Идеален и за плава, руса, сува и оштетена коса.
97% природен. Не содржи сулфати, парабени и парафини.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.