HairShop.mk

Inebrya Blondesse Cosmetic Bleaching Cream 500gr

1,650.00 ден

Компактен син бланш во прав за брзо и екстремно осветлување до 9 тонови, без при тоа да го иритира и оштети скалпот и косата.

Категорија: ,

Опис

Компактен син бланш за брзо и екстремно есветлување на косата до 9 тонови.
Неговата формула збогатена со сини микро-пигменти кои ги неутрализираат непосакуваните пигменти и постепено осветлуваат до 9 тонови, при тоа оставајќи ја косата заштитена.
Идеален за брзо осветлување со високи перформанси.
Безбеден за скалпот и косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.