HairShop.mk

Inebrya Blondesse Free Style Clay – Balayage 400gr

1,450.00 ден

Бланш збогатен со глина кој ја осветлува косата до 5 тонови, без притоа да го иритира скалпот и да го оштети влакното.

Категорија: ,

Опис

Бланш збогатен со глина кој ја осветлува косата до 5 тонови и ги неутрализира непосакуваните жолти ефекти.
Бланшот е идеален за техники на балајаж.
Збогатен со глина,
ги неутрализира несаканите жолти тонови,
осветлува брзо и прецизно до 5 тонови,
има лесна текстура.
Не дозволува иритација или алергиска реакција на скалпот, и исто така не го остава влакното оштетено.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.