HairShop.mk

Inebrya Blondesse Miracle Gentle Light Protect 500gr

1,650.00 ден

Новиот бланш на Blondesse со две патентирани формули кои не го оштетуваат влакното и не предизвикуваат алергиски реакции или оштетување на скалпот.

Категорија: ,

Опис

Новиот бланш на Blondesse со две нови патентирани технологии.
Овој производ достигнува врвни перформанси за белеење на косата во еден чекор, додека ја одржува физиологијата на косата непроменета.
Неговата формула е збогатена со виолетови микро-пигменти кои го неутрализираат непосакуваниот жолт тон за да достигнат осветлување до 7 тонови.
Бланшот е целосно безбеден за скалпот, кожата и косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.