HairShop.mk

Inebrya Blondesse Miracle Nectar Mask 250ml

750.00 ден

Третман-Маска за хидратација и сјај на руса изветвена и кршлива коса.

Категорија: ,

Опис

Третман-Маска збогатена со хранливи бустери за сите нијанси на руса коса.
Има антизагадувачки ефект, идеална за кршлива коса која е избледена.
И дава значително подобар сјај и ја смирува структурата на коса и ја усовршува бојата.
Ја остава косата повитална, измазнета и хидрирана.
Збогатена со алое вера и кокосово масло.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.