HairShop.mk

INEBRYA BLONDESSE MIRACLE SET 3 во 1

2,430.00 ден 2,070.00 ден
-15%

INEBRYA BLONDESSE MIRACLE SET 3 во 1

Фантастичен сет од шампон 300мл, маска 250мл и масло 50мл, за плава фарбана или и бланширана коса.

Категорија: ,

Опис

Деликатен шампон 300ml со прочистувачко дејство и антипулутуион.
Збогатен со кокосово масло и алое вера, кои ја усовршуваат русата боја на коса.
Неговата формула е специјално дизајнирана да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Третман-Маска 250ml збогатена со хранливи бустери за сите нијанси на руса коса.
Има антизагадувачки ефект, идеална за кршлива коса која е избледена.
И дава значително подобар сјај и ја смирува структурата на коса и ја усовршува бојата.
Ја остава косата повитална, измазнета и хидрирана.
Збогатена со алое вера и кокосово масло.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа се плакне.

Луксузно масло 50ml за моментален сјај на косата.
Ја остава косата инстант сјајна, мека, лесна и свиленкаста на допир.
Употреба: Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.