HairShop.mk

Inebrya Blondesse Miracle Shampoo 1000ml

1,200.00 ден

Деликатен шампон со прочистувачко дејство, кој има за задача да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Категорија: ,

Опис

Деликатен шампон со прочистувачко дејство и антипулутуион.
Збогатен со кокосово масло и алое вера, кои ја усовршуваат русата боја на коса.
Неговата формула е специјално дизајнирана да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.