HairShop.mk

Inebrya Blondesse Reduct Color Powder – Antibrass 500gr

1,500.00 ден

Компактен зелен бланш во прав кој што ја отстранува вештачката боја на косата и ги неутрализира топлите тонови, без да го оштети скалпот и влакното.

Категорија: ,

Опис

Компактен зелен бланш во прав кој што ја отстранува вештачката боја на косата и ги неутрализира топлите тонови.
Формулата збогатена со зелени микро-пигменти, путер Karite, путер Illipe и алое вера, ги неутрализира топлите тонови и делумно или целосно ја отстранува козметичката боја.
Дава балансиран, рамномерен ефект на осветлување до 5 тонови.
Не го иритира скалпот и не го оштетува влакното.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.