HairShop.mk

Inebrya Blondesse Ultra Fast Lightener – 9 Tones 500gr

1,350.00 ден

Компактен син бланш за брзо и екстремно осветлување на косата до 9 тонови, без притоа да го оштети или иритира скалпот и без да го оштети и испука влакното.

Категорија: ,

Опис

Компактен син бланш за брзо, екстремно осветлување на косата до 9 тонови.
Специјалната формула збогатена со сини микро-пигменти го неутрализира непосакуваниот портокалов пигмент за постепено да постигне осветлување до 9 тонови, оставајќи ја косата заштитена и не оштетена.
Идеален за брзо осветлување со високи перформанси.
Неговата формула го штити скалпот од оштетување, алергии и иритации а со тоа и не дозволува оштетување или пикање на влакното.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.