HairShop.mk

Inebrya Plancha Professional Wet & Dry Iron

8,900.00 ден

Inebrya преса која може да се користи и на мокра и на сува коса, без да ја оштети косата.

Категорија: , таг

Опис

Плочите на оваа преса за коса се направени со ултра мазен титаниумски материјал кој лесно се лизга над косата, природно ослободувајќи ги негативните јони  и оставајќи ја косата помека и посјајна.  Поради оваа причина, како и заради малата тежина и 3-метарскиот кабел за напојување, Inebrya пресата е исклучително лесна, удобна зацврстувачка преса, дури и за непрофесионални стилисти. Inebrya пресата може да се користи и на мокра и на сува коса, достигнува до 230° C.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.