HairShop.mk

INSTANT BALSAM BI-PHASE CONDITIONER SPRAY 250ml

430.00 ден

Двофазен кондиционер- спреј со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен кондиционер- спреј со термална заштита.
Ја расчешлува и поправа оштетената коса. Го пополнува оштетеното влакно и го остава меко и лесно за расчешлување. Исто така и ја заштитува вашата коса од механички третмани како, фенирање, пеглање и сл.
Се нанесува измиена и просушена коса со пешкир, се попрскува по целата должина и врвовите, се остава да делува 2-3 минути и потоа се расчешлува. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.