HairShop.mk

INVIGO AQUA PURE SHAMPOO 250ml

690.00 ден

Шампон за длабинско чистење збогатен со екстракти од лотус и екстракти од бамбус.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за длабинско чистење збогатен со екстракти од лотос и екстракти од бамбус.
Шампон со големо влијание што е формулиран за прочистување и хидрирање на вашата коса без да предизвика оштетување. Ефикасно ја отстранува нечистотијата, подготвувајќи ја косата за интензивна хидратација.
Овој ревитализирачки шампон остава коса полна со живот, зголемен волумен и освежено чувство.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.