HairShop.mk

INVIGO BLONDE RECHARGE COLOUR REFRESHING SHAMPOO 250ml

750.00 ден

Шампон кој обезбедува сјај, свежина и живост на природни или осветлени русокоси.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој обезбедува сјај, свежина и живост на природни или осветлени русокоси. Овој виолетов шампон ја заштитува природната или обоена руса коса од појавата на непосакувани топли тонови, оставајки ја мека на допир.
Ефективни пигменти кои се скадираат во влакното на вашата коса.
Ја освежуваат русата боја и помагаат во отстранување на жолтите дамки.
Мирис од коренот на цветот ирис
Цветни ноти на момина солза и роза во врвот и срцето на мирисот. Сензуална база од сандаловина и ванила.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.