HairShop.mk

INVIGO CLEAN SCALP SHAMPOO 250ml

690.00 ден

Шампонот против првут на скалпот, со пиритион од цинк е смирувачки шампон кој се бори против првутот и  ефективно ги отстранува видливите снегулки од скалпот, давајќи и ја неопходната хидратација и виталност на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампонот против првут на скалпот, со пиритион од цинк е смирувачки шампон кој се бори против првутот и  ефективно ги отстранува видливите снегулки од скалпот, давајќи и ја неопходната хидратација и виталност на косата. Смирувачко решение за оние кои страдаат од првут и иритиран скалп. Внимателно избрани состојки и освежителни, ефективни и смирувачки формули кои одговараат на специфичните потреби на скалпот и косата. Резултира во свежа, чиста и здрава коса. Збогатен со внимателно избрани состојки како екстракт од лотос, ментол и алантоин, овој шампон ги ревитализира скалпот и косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.