HairShop.mk

INVIGO COLOR BRILLIANCE SHAMPOO 250ml

690.00 ден

Шампон за обоена коса кој ја заштитува површината на влакното и ја подобрува свежината на бојата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со оптимизирана ниска pH формула која помага да се затвори кутикулата по обојувањето, за да се овозможи подобро задржување на бојата.
Дава одлични резултати во нега на влакното после боењето. Најнапредна нега за обоена коса со Color Brilliance комплекс кој ја заштитува површината на влакното и ја подобрува свежината на косата.
Содржи заштитна Anti-Oxidant Shield технологија и кавијар лимета.

Обезбедува долготрајна заштита на бојата на косата и до 7 недели. За негуван и сјаен изглед на косата. Достапен за фина, нормална и груба коса.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.