HairShop.mk

INVIGO NUTRI-ENRICH – DEEP NOURISHING MASK 150ml

790.00 ден

Маска за јака и густа коса, која длабоко ја надополнува и навлажнува сувата и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за јака и густа коса. Длабоко ја надополнува и ја навлажнува сувата и оштетена коса. Содржи гоџи бобинки и комплексот Nutri- Enrich за обнова и заштита на вашата коса.
Нанесете на чиста, мокра коса и оставете да делува 5 минути. Исплакнете темелно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.