HairShop.mk

INVIGO NUTRI- ENRICH – LUSCIOUS MOUSSE MASK 150ml

880.00 ден

Маска во пена – третман за оштетена и сува коса со екстракт од свила.

Категорија: , таг

Опис

Маска во пена – третман со крем текстура која веднаш помага да се хидратира сивата и оштетена коса. За мека коса полна со виталност. Содржи екстракт од свила.
Пред употреба се протресува, се остава 3-5 минути на вашата коса да делува и се измива.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.