HairShop.mk

INVIGO NUTRI-ENRICH NOURISHING ANTISTATIC SPRAY 150ml

870.00 ден

Спреј за заштита на сува и оштетена коса. Ја храни, и дава мазност и го контролира електрицитетот на косата правејќи ја витална.  Содржи Nutri- Enrich комплекс и гоџа бобинки.

Категорија: , таг

Опис

Ја храни, измазнува и го контролира електрицитетот на вашата коса правејќи ја витална и полна со живот. Се нанесува директно од средина кон врвовите на влажна коса и не се исплакнува.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.